One Man Fire

Našláplá dechberoucí show ohnivého fakíra a chrliče ohně o dvou číslech.

V prvním čísle Fakir Fireresist show, které trvá 5 až 7 minut, můžete vidět kousky, které obvykle normální lidi pálí (ne že by při chybném provedení nedokázaly spálit i mne). Ale v tom je právě ten kumšt. Vždyť se koneckonců říkává: „dobrýho nepálí a šmejd se nenechá“. Je jen na vás, abyste rozhodli co z toho vlastně jsem :- ).

Uvidíte mimojiné držení hořícího kusu PePa na obnažené dlani, hraní si s ním v prstech, držení v hořícího PePa v zubech a jeho spolknutí. Dále můžete být svědky zapalování si různých částí těla - od špiček prstů, přes dlaně, paže až po hořící jazyk. Nebude chybět ani opalování celých rukou a jazyka pochodněmi, držení hořící pochodně v zubech a polykání plamene. Navíc můžete vidět zapálení cigarety hořícím prstem, típnutí hořící cigarety o jazyk, držení hořící cigarety mezi dvěma prsty a její další típnutí o holou dlaň.

Na závěr této nebezpečné ohnivé podívané obvykle zařazuji hru s hořícím lanem - uvázání uzlu, jeho rozvázání, protahování lana sevřenou pěstí, uhašení lana holou rukou a protahování lana po jazyce - to vše pochopitelně s hořícím kevlarovým lanem.

V druhém čísle The Fiery Dragon nastane teprve ten správný bengál. Chrlení ohně v mém podání totiž není jen tak nějaké fouk sem, fouk tam. Z mých úst šlehají cca šestimetrové plameny, vytvářející roztodivné tvary od jednoduchých ohnivých oblaků až po několikanásobné firebally, ohnivé sloupy a atomové hřiby o průměru několika metrů. Kdo nevěří, ať nikam neběží, ale koukne se buď na moji galerii nebo přímo na mé promo video, které je umístěno na serveru Vimeo.

Celá show je podbarvena energickou scénickou hudbou (mám několik variant pro různé příležitosti) a mnou uváděna. Tato show trvá cca 10 až 15 minut v závislosti na diváckém ohlasu.

zpět